logotyp

Mytí výkladů a výloh

Nabízíme mytí výloh v dohodnutých intervalech nebo podle vaší potřeby.
Zajistíme i mytí větších skleněných ploch (mytí výloh , francouzských oken, balkónů či zimních zahrad).


Mytí oken
Zajišťujeme pravidelné i jednorázové mytí oken a výloh včetně rámů a veškerého ostatního příslušenství (závěry, kličky, zástrčky atp.). Můžeme zajistit i mytí a čištění předokenních parapetů. Naše úklidová firma zajistí umytí francouzských oken, balkonových dveří, oken na chodbách domů, mytí větších prosklených ploch jako jsou příčky oddělující kanceláře.


Mytí oken zajistíme pro privátní i firemní klientelu z Prahy a okolí. Umytí oken si můžete objednat také v rámci úklidu domácnosti, ať už v rámci generálního úklidu, nebo pravidelného úklidu.

Více informací o úklidu domácností - bytů nebo rodinných domů získáte telefonicky nebo e-mailem.

Zpět na hlavní výpis

Skype Skype uklid-friday

Aktuality:

Novinka pro domácnosti!

Pravidelný i generální úklid domácností, bytů, rodinných domů.

Odvoz odpadu, kontejnery

Naše úklidová firma zajistí odvoz směsného odpadu a sutí v Praze a okolí Prahy. Zajistíme zábor chodníku a přistavení kontejneru.

Vyklízení sklepů a půd

Zajistíme vám vyklizení sklepů a půd, cena dohodou podle velikosti sklepa či půdy
FRIDAY s.r.o. - úklidová firma, Provozní kancelář: Lublaňská 8, 120 00 Praha 2, Tel. 604729249, tel. 604203405, Email: uklid.friday@gmail.com

Úklidová firma Friday nabízí úklidové služby, vyklízení půd a bytů, odvoz odpadu, kontejnery, bourací práce, úklid činžovních domů a kanceláří a také úklid domácností - bytů.

Created by © 2008-2023 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek a e-shopů pro firmy, úklidové firmy, stavebnictví, řemesla, školy a školky atd.