logotyp

Úklid po rekonstrukci a výměně oken

V rámci našich úklidových služeb zajistíme úklid po rekonstrukcích bytů a domů spojených s většími stavebními zásahy jako jsou např. výměny oken. Velmi důležitým servisem jsou úklidy bytů před jejich pronajmutím, nebo mezi nájmy. Provádíme tzv. generální úklid s kompletním vyčištěním bytu vč. možnosti čištění koberců nebo sedaček, tak, aby byl připraven na nový pronájem. V rámci profesionálního úklidu po rekonstrukcích zajistíme důkladný úklid po řemeslnících, pečlivé otření prachu z rámů oken , parapetů a všech souvisejících ploch. Kvalitně provedený úklid naše klienty přesvědčí, aby se na nás příště opět obrátili s požadavky na úklid po rekonstrukcích nebo při střídání nájemníků.

Tyto služby nabízíme i bytovým družstvům a komplexům domů, pro úklid jejich nebytových prostor a kanceláří určených k pronájmu. Pokud se u Vás v domě chystá celková rekonstrukce s výměnou oken, obraťte se na nás již s předstihem s požadavkem na generální úklid po výměně oken a rekonstrukci.

Profesionální úklid po rekonstrukci zajistíme i po stavebních pracích v rodinných domech a bytových domech s nájemníky. Profesionální úklid zajistíme po rekonstrukcích poliklinik a dalších zdravotnických zařízení, kde je významný rychlý úklid po stavebním zásahu. Naší výhodou je rychlost. Jednoduše zavoláte a domluvíte si vhodný termín úklidu. Naše služby doporučujeme především bytovým domům a družstvům, kde právě probíhá celková rekonstrukce domu. Jsme schopni toto méně příjemné období překlenout naší výpomocí tak, aby se obyvatelé domu cítili v průběhu rekonstrukce co nejlépe.

Před zahájením rekonstrukce domu jsme rovněž schopni zajistit vyklizení půdy a sklepa s přípravou prostoru dle požadavku developera. Rozsah a termíny profesionální úklidu po rekonstrukcích objektů je možné si individuálně dohodnout , dle vašich potřeb.

Zpět na hlavní výpis

Skype Skype uklid-friday

Aktuality:

Novinka pro domácnosti!

Pravidelný i generální úklid domácností, bytů, rodinných domů.

Odvoz odpadu, kontejnery

Naše úklidová firma zajistí odvoz směsného odpadu a sutí v Praze a okolí Prahy. Zajistíme zábor chodníku a přistavení kontejneru.

Vyklízení sklepů a půd

Zajistíme vám vyklizení sklepů a půd, cena dohodou podle velikosti sklepa či půdy
FRIDAY s.r.o. - úklidová firma, Provozní kancelář: Lublaňská 8, 120 00 Praha 2, Tel. 604729249, tel. 604203405, Email: uklid.friday@gmail.com

Úklidová firma Friday nabízí úklidové služby, vyklízení půd a bytů, odvoz odpadu, kontejnery, bourací práce, úklid činžovních domů a kanceláří a také úklid domácností - bytů.

Created by © 2008-2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek a e-shopů pro firmy, úklidové firmy, stavebnictví, řemesla, školy a školky atd.